fbpx

Chcecie abyśmy to właśnie My byli na Waszym ślubie jako fotograf i filmowiec?

Super! To na pewno będzie dzień pełen pozytywnych emocji!

Co tak właściwie od nas otrzymacie?

Zacznijmy od tego, że sami posiadamy film ślubny z naszego wesela o długości powyżej 2h. Czy nam się podoba? Niektóre fragmenty tak, oczywiście. Czy często do niego wracamy? Niestety nie. Oglądaliśmy go prawdopodobnie tylko parę razy w życiu. To tyle. Koniec. Leży sobie w szufladzie. Kiedy zdecydowaliśmy się, że obok fotografii chcemy robić filmy ślubne, zadaliśmy sobie pytanie jaki film ślubny chcielibyśmy sami mieć? No taki, który będzie zawierał najważniejsze momenty Tego Dnia, będzie nas wzruszał i rozbawiał, i co bardzo ważne taki do którego mielibyśmy ochotę i czas często powracać. Odpowiedź była jedna : film taki powinien trwać 20-30min. To wystarczajco długo aby móc przeżyć ponownie wszystkie najważniejsze momenty, razem we dwójkę, w dzień rocznicy, czy wspólnie z przyjaciółmi którzy nas odwiedzą, a jednocześnie na tyle krótki aby nas nie znudzić. Takie właśnie filmy chcemy Wam oddawać, filmy które z chęcią obejrzycie wiele, wiele razy. Tak się składa, że przez lata pasjonowania się filmami oraz samym montażem wypracowaliśmy swój własny styl, także można powiedzieć, że przy okazji Wasz film ślubny będzie miał swój indywidualny charakter.

Proponujemy Wam 3 opcje w zależności od długości filmu jaki chcecie mieć:
I. Fotografia + 25-30 minutowy film ślubny + sesja
 • Film ślubny 25-30 min – nasz sztandarowy reportażowo-teledyskowy film , idealny do częstego oglądania we dwójkę lub w gronie najbliższych, idealne uwiecznienie Waszego Ślubu. Zawiera wszystkie najważniejsze wydarzenia, w tym przygotowania, ceremonię, przemówienia i zabawę weselną. Połączenie najlepszych cech filmu dokumentalnego z piękną muzyką i sesją plenerową. Ostateczną długość filmu ustalamy indywidualnie.
 • Fotografia ślubna – min. 500 zdjęć w formie cyfrowej, poddanych starannej obróbce. Wszystko zależy od Waszego wesela, nie ograniczamy ilości oddawanych zdjęć, im większe wesele tym jest ich po prostu więcej.
 • Plener ślubny innego dnia + Dron
 • Film i fotografie udostępnione w chmurze i zabezpieczone hasłem
II. Fotografia + 7-15 minutowy film ślubny + sesja
 • Film ślubny 7-15 min – lubicie krótką formę filmu, zrobioną ze smakiem i z artystycznym feelingiem? Można powiedzieć że to film szyty na miarę. Subtelny montaż, pełen przemyślanych kadrów, odpowiednio dobranej muzyki i kolorystyki. Wisienka na torcie jeżeli chodzi o film ślubny. Najbardziej esencjonalne momenty z Waszego Ślubu oraz pleneru. Można oglądać na okrągło i łatwo udostępniać znajomym i rodzinie.
 • Fotografia ślubna – min. 500 zdjęć w formie cyfrowej, poddanych starannej obróbce. Wszystko zależy od Waszego wesela, nie ograniczamy ilości oddawanych zdjęć, im większe wesele tym jest ich po prostu więcej.
 • Plener ślubny innego dnia + Dron
 • Film i fotografie udostępnione w chmurze i zabezpieczone hasłem
III. Fotografia + klasyczny 40-60 min film + sesja
 • Film ślubny 40-60 min – bardziej klasyczna forma filmu ślubnego. Dla zwolenników dłuższych opowieści. Chronologiczny montaż, dłuższe ujęcia, częściowo z podłożoną muzyką, częściowo “live” z Waszego ślubu.
 • Fotografia ślubna – min. 500 zdjęć w formie cyfrowej, poddanych starannej obróbce. Wszystko zależy od Waszego wesela, nie ograniczamy ilości oddawanych zdjęć, im większe wesele tym jest ich po prostu więcej.
 • Plener ślubny innego dnia + Dron
 • Film i fotografie udostępnione w chmurze i zabezpieczone hasłem
Do każdej z powyższych opcji, na Wasze życzenie możemy wykonać plener w dniu ślubu.

Dlaczego my?

Wiemy co należy zrobić aby oddać Wam piękny, wyjątkowy materiał filmowo-fotograficzny. Kiedy potrzeba staramy się być niezauważalni, a kiedy potrzeba szczegółowo powiemy Wam co naszym zdaniem możemy zrobić, aby efekt był jak najlepszy. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy czuje się przed kamerą całkowicie swobodnie, spokojnie, przy odrobinie Waszego zaangażowania osiągniemy świetne rezultaty. Jesteście w dobrych rękach.

Myślicie o czymś jeszcze ?

Poniżej dodatki które możecie dobrać wybierając jedną z powyższych ofert :

 • Sesja narzeczeńska plenerowa – czas 1-2 godziny, min 20 dodatkowych zdjęć i dodatkowe ujęcia do Waszego filmu
 • Fotoalbum o wymiarach 30×30, 10 rozkładówek w eleganckim pudełku. Naszym zdaniem to wspaniałe utrwalenie Waszych fotografii w pięknej oprawie i jednocześnie pamiątka rodzinna na lata.
 • Film i fotografie na dedykowanym pendrive+ box.
 • Teledysk – do wyboru o długości od 1 do 3min
 • Wedding reel/ TikTok – 3×15-20s – nie możecie się doczekać na film i chcecie mieć trzy krótkie zajawki z Waszego ślubu? To opcja dla Was.
 • Film z podziękowaniami dla rodziców – długość i styl tego filmu zależy od Was.
 • Wyselekcjonowana surówka video – zapytaj o szczegóły.

No to do dzieła!

Interesuje Cię oferta na rok 2023 lub 2024?

Napisz do nas wiadomość: kontakt@bigstories.pl lub zadzwoń: 790-723-030

…a poniżej niektóre opinie naszych Par Młodych :

Cześć, właśnie obejrzeliśmy film i wniosek jest jeden: najchętniej zorganizowalibyśmy imprezę jeszcze raz, bo sposob, w jaki opowiedzieliście tę historię obrazami nieruchomymi i ruchomymi wbił nas w fotel. W tej chwili wiele więcej nie jestesmy w stanie powiedzieć, więc po prostu: ogromnie dziękujemy!

E&T

Dobry fotograf zobaczy piękno tam, gdzie przeciętny rzuci tylko okiem, lecz tylko genialny bystrym okiem zobaczy kapitalne kadry w każdym miejscu.

I tacy właśnie są Bigstories!

Nietuzinkowe pomysły, profesjonalność w połączeniu z ogromną sympatią i dawką śmiechu są głównymi gośćmi podczas każdej sesji.

Do tego niesamowity talent, który daje się wyczuć w każdym zdjęciu i filmie.

Materiał wypuszczony z rąk tego duetu tętni życiem i emocjami.

Dziękuję za przepiękną pamiątkę i

z całego serca polecam ❤

E&E

Filmy są wspaniałe! Jesteśmy mega zadowoleni! Nie możemy wyjść z podziwu! Oglądaliśmy już 10 razy!
Z całego serca Wam dziękujemy, bo wiemy, że dużo serca i pasji było w tym projekcie.
To Widać i czuć. Gdyby był konkurs teledysków to nasz wygrałby oskara! K&A

Współpraca z BigStories to sama przyjemność! Klip ze ślubu jest nieszablonowy a ujęcia są naprawdę piękne! Zdjęcia z imprezy oddają klimat wydarzenia, wyglądają naturalnie, kontrast światło wszystko wygląda rewelacyjnie! Dłuższe video jest piękną pamiątką i na pewno będę do niego wracać z małżonkiem często 🙂
Nigdy nie było żadnych problemów z kontaktem, bez problemu udało się dogadać pomimo barier językowych (mąż nie mówi po polsku). Zarówno Kamila jak i Michał byli otwarci na feedback i dostosowanie materiału do naszych oczekiwań.

Zdecydowanie polecam! U&J

Zdjęcia najlepiej opisuje ten cytat : „W doskonałej fotografii chodzi o głębię uczucia, nie o głębię ostrości”.
Patrząc na zdjęcia, można wrócić pamięcią do emocji, które towarzyszyły w tych dniach. Uchwycone chwile, które trwały w tamtym dniu czasami sekundę dwie, a w których patrząc teraz można zatracić się na dłużej. Wszystkie uczucia jakie mogą towarzyszyć zarówno parze młodej jak i bliskim tzn. śmiech, łzy wzruszenia, świetna zabawa to wszystko podane na tacy.
Podsumowując wszystkie zdjęcia są piękne i dopracowane, a wraz z filmem tworzą spójna całość. Plus starannie wykonany, duży album w pięknym pokrowcu.
Film najlepiej opisują takie słowa jak: inny i dopracowany z dbałością o szczegóły.
Po pierwsze teledysk prawie 4 minutowy, który nie jest skrótem filmu ślubnego, jak to często bywa, tylko zrobiony w inny ciekawy sposób.
Dbałość o szczegóły to chociażby odgłosy ptaków w teledysku, czy ujęcia nieba i drzew w filmie.
Co do długości filmu, te około 30 minut to idealny czas, bo nie ma co ukrywać, ze kilku godzinny reportaż większość ogląda raz czy dwa w życiu, ewentualnie potem przewija na najlepsze momenty, tutaj cały film to najlepsze momenty, a oglądanie go to czysta przyjemność.
Zarówno film jak i teledysk do samego końca dopracowany o każdy detal. Kiedy ma powodować wzruszenie wzrusza, a kiedy bawić bawi.
Jeśli chcecie, aby ktoś opowiedział wasza historie w inny, nietuzinkowy sposób to myślę, ze Kamila i Michał to najlepszy wybór! I&P


Serdecznie polecamy współpracę z BigStories, już od pierwszego kontaktu, poprzez ich obecność na ślubie i weselu oraz sesję plenerową. Bardzo duże zaangażowanie, cierpliwość i profesjonalizm. W ich obecności czuliśmy się bardzo komfortowo, zostały wzięte pod uwagę nasze osobiste potrzeby, a efekty pracy przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Dziękujemy Kamili i Michałowi za ich pasję oraz za stworzenie dla nas wspaniałej pamiątki na lata! M&M

Zdecydowanie polecamy ten świetny i zgrany duet. Wspaniała współpraca i przepiękne zdjęcia i film . Do tego w tym mega stresującym dniu możesz liczyć na ogromne wsparcie i doświadczenie. Czuć to zaangażowanie przy współpracy czego późniejszym efektem jest wspaniały materiał.

Jeśli chcecie mieć piękną pamiątkę z tego dnia to polecamy bezapelacyjnie Kamilę i Michała. O&B

Polecamy! Ślub Na Już!