fbpx
Jak wygląda Wasza praca w dzień ślubu?

Pracujemy we dwójkę tzn. na Waszym Ślubie jest jeden fotograf i jeden filmowiec (czytaj kamerzysta). Jesteśmy z Wami od przygotowań do oczepin, czyli do około północy. W pracy liczy się dla nas minimalizm. Przeważnie goście nawet nie wiedzą że powstaje film ślubny, myślą że na sali jest dwóch fotografów. Staramy się być możliwie niewidoczni, a zarazem uchwycić jak najwięcej emocji jakie towarzyszą Wam i Waszym gościom tego Dnia. Staramy się ubierać elegancko, aby nie wyrózniać się wyglądem. Po weselu często słyszymy, że byliśmy prawie niewidoczni.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Lubicie szczegóły techniczne? Yee my też! Zdjęcia wykonujemy pełnoklatkowymi lustrzankami Canon wraz z jasnymi, stałoogniskowymi obiektywami. Jeżeli jest dostatecznie jasno to nie korzystamy z lamp błyskowych, ale kiedy wymaga tego sytuacja to doświetlamy błyskiem lamp zamontowanych na aparatach. Jeżeli chodzi o filmowanie to korzystamy z bezlusterkowców Panasonic, oraz z jasnych obiektywów. Po ślubie Wasz materiał przechowujemy w conajmniej dwóch kopiach na osobnych dyskach twardych.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy i fotografie?

Gotowe filmy i zdjęcia w pełnej rozdzielczości przekazujemy w wersji elektronicznej, jako link do zasobu sieciowego. Macie kilka tygodni na pobranie materiału, oraz udostępnianie rodzinie i znajomym. W przypadku zamówienia fotoalbumu, dodatkowo film oraz zdjęcia znajdują się na załączonym Pendrive.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Dużo wkładamy serca i czasu na dopieszczenie drobnych szczegółów dlatego maksymalny czas oczekiwania to 150 dni od czasu wykonania ostatnich ujęć, czyli od sesji ślubnej. Staramy się jednak na ile to możliwe aby ten czas był krótszy.

Czy posiadacie uprawnienia do filmowania i fotografowania celebracji liturgicznych?

Oczywiście, posiadamy takie uprawnienia 🙂

Sesja plenerowa. Co, gdzie i kiedy?

Zakładamy, że sesja plenerowa powinna odbyć się do 30 dni od terminu ślubu. Po ślubie wspólnie uzgadniamy jej dokładny termin i miejsce, jeżeli macie swoje pomysły to super, jesteśmy otwarci na propozycje i chętnie odwiedzimy z Wami nawet najdalsze zakątki Polski. Jeżeli wolicie to my postaramy się zaproponować jakieś miejsca. Dojazd na plener do 50km od Radomia nie jest płatny, jeżeli spotkamy się gdzieś dalej to wtedy poprosimy Was o zwrot kosztów dojazdu, ewentualnie noclegu.

Chcemy was na naszym ślubie!

Yeah! Zacznijmy od rozmowy, napiszcie do nas wiadomość, albo po prostu zadzwońcie. Wstępnie omówimy Wasze oczekiwania i ustalimy termin spotkania online lub w realu. Uzgodnimy wszelkie szczegóły, chętnie posłuchamy też Waszych sugestii co do filmu i fotografii. Umowa między nami wchodzi w życie z dniem jej podpisania, oraz po wpłacie 20% zaliczki.